Sari la conținut

Postări Recomandate

vaxx >>> eu zic ca la nici unul din grafice nu e un PIN cert ( E/G G/C) Motiv : bara de inchidere e sub pretul de deschidere la E/Gsi peste la G/C o alta conditie e ca abia intra in cadrul lumanarii precedente. Aici ar fi trebuit sa inchida in cadrul ei.Totusi merge intrat cu stop loss in varfuri

Editat de nirolf69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata un exemplu de PIN care nu s-a confirmat

 

Pune-i si ppz-urile, Florine. Sa vedem daca a fost acolo o sansa de intrare sau nu. Fiindca, dupa cum zicea Sorin, pozitia unui pattern este foarte importanta.

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

iata un exemplu de PIN care nu s-a confirmat

 

Pune-i si ppz-urile, Florine. Sa vedem daca a fost acolo o sansa de intrare sau nu. Fiindca, dupa cum zicea Sorin, pozitia unui pattern este foarte importanta.

Succes.

 

NU, am dorit sa arat ca nu in tot timpul o bara poate fi un PIN , e doar o poza pentru acea bara care cu siguranta a dus in eroare pe unii, acum pt o cercetare mai in detaliu se poate trasa tot menu..cu felu I PPZ si felul II fibo, nu mai are rost,

O sa mai postez asemenea ratari cu bare de aspect ff frumos dar fara confirmare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

iata un exemplu de PIN care nu s-a confirmat

 

Pune-i si ppz-urile, Florine. Sa vedem daca a fost acolo o sansa de intrare sau nu. Fiindca, dupa cum zicea Sorin, pozitia unui pattern este foarte importanta.

Succes.

 

NU, am dorit sa arat ca nu in tot timpul o bara poate fi un PIN , e doar o poza pentru acea bara care cu siguranta a dus in eroare pe unii, acum pt o cercetare mai in detaliu se poate trasa tot menu..cu felu I PPZ si felul II fibo, nu mai are rost,

O sa mai postez asemenea ratari cu bare de aspect ff frumos dar fara confirmare

 

Pai, sincer sa fiu, nu stiu care e sensul. Neavand niciun reper, practic esti "orb in trade". Tu ai intrat pe acel pin? Si, daca da, de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

EUEUSD H4

 

Beob la EMA 150. Nu vreau decat o confirmare. E adevarat ca da tocmai intr-un miniPPZ 1.3650? Am o urma de indoiala ca e format langa EMA.

 

Multumesc!

 

DA! ! E cam naspa dar tinand cont ca ipoteza de lucru e un price box posibil sa mearga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.