Sari la conținut

Postări Recomandate

nu reprezinta o zona de blocaj pentru ca a fost strapunsa dupa cum se vede pe chart.

 

 

AUD/USD H4

 

Fiind intr-o zona de range la limita superioara as pune un pending sell la Rn 0.93.

 

spor la pipsi!!!

 

Intrebare

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

AUD/USD H4

 

Fiind intr-o zona de range la limita superioara as pune un pending sell la Rn 0.93.

 

spor la pipsi!!!

 

Intrebare

 

 

Salut!

 

Dupa parerea mea acea zona din punct de vedere H4 nu este prea semnificativa.Daca ne uitam pe H1 atunci putem observa ca zona de blocaj se manifesta mai accentuat.

Sigur ca sunt atenta la acea zona si pozitia va fi adusa la Be daca apar probleme.

 

spor la pipisi!!!

post-3372-12634689776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu reprezinta o zona de blocaj pentru ca a fost strapunsa dupa cum se vede pe chart.

 

 

 

AUD/USD H4

 

Fiind intr-o zona de range la limita superioara as pune un pending sell la Rn 0.93.

 

spor la pipsi!!!

 

Intrebare

 

Aha!

Multumesc.

Cred ca am inteles.

 

 

Multumesc vakablak2.

Editat de tandrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu reprezinta o zona de blocaj pentru ca a fost strapunsa dupa cum se vede pe chart.

 

 

 

AUD/USD H4

 

Fiind intr-o zona de range la limita superioara as pune un pending sell la Rn 0.93.

 

spor la pipsi!!!

 

Intrebare

 

 

Dupa cum se vede pe grafic zona trasata de Andrei prezinta o zona de blocaj.Pretul stagneaza in acea zona.Nu putem spune ca pretul a strapuns o zona de rezistenta numai dupa cateva minute dupa openul barei.Confirmarea o vom avea dupa inchidera barei si eventual dupa configuratia urmatoarei bare.

Am mai patit ca o rezistenta aparent minora pe m15 a blocat pretul si acesta a fost reejectat pe directia opusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.