Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Ce usor se castiga uneori banii !

Stai la taclale cu prietenii , ii convingi ( cu " convingatorul , desigur ) sa se inscrie la baietii buni de la n2cm , si ... gata , ai pana la 200$ in cont pentru una bucata de prieten inscris .

Nici nu-ti trebuie mai mult de 10 ( zece ) prieteni pe zi , si ... te-ai scos .

 

Promotions : NTWO Capital Markets - Forex - Online Trading - Currency Trading

 

" It's simple " , cum bine glasuieste n2cm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

hehe, ai vrea tu pt una bucata de prieten inscris...

 

$200 ii iei pt 16 bucati prieteni inscrisi, care depun cate 2000 de parai fiecare, acolo la aia.

 

ce ma fac eu ca nu am atatia prieteni de toi... daca as avea le-as cere cate 20 parai la fiecare, asa ies in castig cu 120 de parai... ii depun pe toti 320 in cont si le dau si la prieteni din profit <:-P, macar o bere, acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda , toate alea de pe www.forexmicrolot.com nu inteleg de ce sint postate pt ca au clar disclament cum nu sint aceptate conturi din Nigeria si ROMANIA !

 

Tot nu te-ai prins ca a fost 1 Aprilie ? Special am asteptat aceasta zi , dar se pare ca unora le lipseste umoru' .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.