Sari la conținut

Strategie vaxx


Postări Recomandate

Cred ca o sa inchid tranzactia pt. ca se misca c-am greu, oricum este bine 70 - 80 pipsi, plus de asta se va vedea pe Daily ca este o corectie ( am intrat pe o corectie Daily ), si pe la 80 pipsi pretul se pare ca intampina probleme datorita unei rezistente pe la 62.97.

 

Numai bine

 

Iata si graficul

post-2700-126591712307_thumb.gif

Editat de Vaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrare pe Aud/Nzd

 

Din ce vad eu pe charturile mele nu prea cred sa-ti atinga targetul. Mai degraba mi-as pune sperantza intr-un profit de vreo 20 de pips! Cred ca pretzul va intampina mari probleme in zona 1.2680-1.2660. Sincer, sper sa ajunga pina acolo pentru ca ai deschis pozitia exact pe un suport h4! NU ar fi o surpriza pentru mine sa iti ia Sl-ul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect de altfel mi-am dat si eu seama de acest aspect. Multumesc mult pt. explicatii.

Sunt la clipul 26 si vreau sa le urmaresc pe toate, atat cat ma pricep si eu voi incerca sa intru in tranzactie cat mai bine cu putinta dupa regulile tale. O sa-ti mai pun intrebari pe postul " Clipuri Forex "

In legatura cu aceasta strategie, se vede ca are multe lacune dar vreau sa vad pana unde duce.

 

Inca o data multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.