Sari la conținut

NonLinearRegresion/zWinner/PremierStochastic/


Postări Recomandate

Dupa cum am zis saptamana trecuta o sa scriu saptamanal despre cum evolueaza contul meu.Trebuie sa afirm ca acesti indicatori functioneaza de exceptie in cazul meu.Mentionez ca am inceput sa tranzactionez cu doar 10$ si la sfarsitul primei saptamani aveam 45$.Acum dupa inca o saptamana de tranzactii am reusit sa trec de un randament de 1000% si valoarea contului a trecut deja de 2 cifre.Mentionez ca intraday folosesc graficele de 1min si 5 min iar la tranzactiile pe termen lung folosesc 15min si 1h.

Toate cele bune si sper sa vedem si alte pareri despre evolutia conturilor cu acesti indicatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am zis saptamana trecuta o sa scriu saptamanal despre cum evolueaza contul meu.Trebuie sa afirm ca acesti indicatori functioneaza de exceptie in cazul meu.Mentionez ca am inceput sa tranzactionez cu doar 10$ si la sfarsitul primei saptamani aveam 45$.Acum dupa inca o saptamana de tranzactii am reusit sa trec de un randament de 1000% si valoarea contului a trecut deja de 2 cifre.Mentionez ca intraday folosesc graficele de 1min si 5 min iar la tranzactiile pe termen lung folosesc 15min si 1h.

Toate cele bune si sper sa vedem si alte pareri despre evolutia conturilor cu acesti indicatori.

 

 

felicitari !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am jucat si eu cu Zwinner alert,ce nu imi placea era ca dadea semnal la sfarsitul lumanarii .Deci daca stateam pe H1 dadea semnal pe la ora x si 59 de min.Degeaba ai o lumanarre de 30 de pipsi daca prinzi doar sfarsitul

 

Mergi cu el pe 30 minute si corelezi semnalul cu ce vezi pe o ora. Inca nu am incercat solutia asta dar mi-a venit in minte imediat ce ti-am citit postul. Am sa incerc azi sa vad cum merge.

Chestia tare aici nu este zWinnerul ci celelalte doua indicatoare care-ti arata foarte bine zonele de overbought si oversold.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.