Sari la conținut

EUR/USD


maslow

Postări Recomandate

Si eu cred ca aceasta coborire a cursului e/u este o corectie pentru un nou top in drumul sau spre ceruri (nu definitiv :smile: ) si de ce nu 2. Nu cred sa se corecteze mai jos de 1.5560, oricum in preajma zonei 1.5590 ma uit dupa un long cu targhet minim la 1.64xx.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

scrat ... going up and up :D chiar daca am luat pozitie de short :D dar pt eur-usd sky is the limit :smile:))) nu stiu cand dar trebuie :D dupa 15:00 aflam (vestile din america) cred ca astia asa cum a spus si iordaki si tradelover (dar aici ma refer la guvern si nu la media) le au pregatite pe amandoua ca oricum sunt revizuite :smile:)))))))))) luna urmatoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrat ... going up and up :D chiar daca am luat pozitie de short :D dar pt eur-usd sky is the limit :D nu stiu cand dar trebuie :D dupa 15:00 aflam (vestile din america) cred ca astia asa cum a spus si iordaki si tradelover (dar aici ma refer la guvern si nu la media) le au pregatite pe amandoua ca oricum sunt revizuite :smile:)))))))))) luna urmatoare

1.6250-1.6300 Cam acolo sunt targeturile....apoi aştept o corecţie lunga ca timp......

In general e bine!!!!Eu sunt in ciocolata :smile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama acum la 15:30 o s afie batalia mare :smile: am inchis pe profit si ma pregatesc de long :smile:

Încerc sa desenez schematic ce vad eu din piata (Desi e greu sa le pui in spatiu si timp)

http://smages.com/t/66/06/6606d8627b357cad1f4ef9e26f0169d6.jpg

 

Nu vreau sa derutez pe cineva!!!!!!

Oricum targeturile finale undeva in zona 1.63....dar le poate face sub mai diferite forme.

Cum le v-a face se poate lua o decizie de SELL (lung ca timp si cam de vri-o 800 de puncte)

Editat de iordaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca trebuie asteptat 15:30 si functie de calendar sa ai pregatit un scenariu de backup :smile:

Sunt mii de strategii si fiecare la rândul ei mai mult sau mai puţin e profitabila....Eu am una tu ai alta.....(unii le accepta pe toate si fac concluzii "altii" dau banu-uri :-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.