Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

Ce am invatat din oferta Plus500 este o abureala. Pierdere de vreme.

 

Pai hai sa fim seriosi... unde sa fac banii pe forex? :):)

 

Is frumoase concursurile asa de joaca... daca mai si castigi e numa bun de o inghetzata o bere o maslina o atentie dar in rest... banii nu se fac pe demo :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa cad jos de pe scaun cand am citit... man de ce nu le scrii in engleza? :)

 

M-am gandit ca au Support romanesc, de indata ce exista si o versiune romaneasca a site-ului, nu asa ar fi fost normal? Preciza undeva ca: pentru orice intrebare nu ezitati sa ne contactati. N-am dat prea mare atentie gramaticii raspunsurilor desi mi s-a parut cam "alterat" sensul. Poate ar trebui sa ma odihnesc, din cand in cand.

 

Mersi ca m-ai lamurit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a anuntat urmatoarea editie , din 26.04 la :

 

http://contest.nordfx.com/

 

iar de acesta , ce sa zic , nici nu ar mai trebui mentionat aici , deoarece toata lumea se inscrie din instinct , participa si castiga ... experienta , desigur :

 

http://www.uwcfx.com/en/promotions/no-restrictions/index.html

Editat de arcond
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Gold Rushul asta e preferatul meu. Singurul concurs la care reusesc sa imi fac timp sa ma implic insa... de 2,3 saptamani nu ma mai baga astia... cand sa ma inscriu primesc eroare si nu imi dau nici un user si parola... si dupa aceea nu ma mai pot inregistra ca primesc mesaj ca sunt inregistrat deja :sad:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.