Sari la conținut

Lista concursuri forex


arcond

Postări Recomandate

cand sa ma inscriu primesc eroare si nu imi dau nici un user si parola... si dupa aceea nu ma mai pot inregistra ca primesc mesaj ca sunt inregistrat deja :sad:

 

ai incercat sa le comunici celor de la site si nu au solutionat problema ?

daca preferi concursurile scurte , de la 1 ora , pana la o zi sau cel mult o saptamana , ca durata de desfasurare , ai suficiente optiuni , mai ales ca ai sansa sa verifici o multitudine de stategii . La Instaforex de ex. , oricate greseli ai face , nu exista pericolul sa-ti vezi contul " terminat " si sa nu ai cum sa mai continui .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le-am trimis prima oara mail dupa care nu m-am mai obosit luand in considerare ca nu mi-au raspuns.

 

Cred ca ai procedat corect , mai precis din doua motive :

1. Sa se invete minte 'mnealor , cum adica sa nu raspunda ei la un mail ? Pana unde a ajuns indiferenta , desconsiderarea , nesimtirea unora ( sa nu-i mai numesc ... ) !!!

2. Intreaga energie trebuie conservata , conform axiomei antice " Oboseala dauneaza grav forexului ! " , si utilizata in mod judicios intr-un singur scop - acela de ridicare a intregii activitati pe noi culmi ale progresului in forex , pentru cresterea necontenita a profitabilitatii si depasirea constanta a obiectivelor propuse , cum ar fi de ex. obtinerea profitului planificat pe cinci ani in patru ani si jumatate ( cei mai in varsta isi vor aminti cu nespusa placere si nostalgie indemnul patriotic " cincinalu'n patru ani si jumatate ! " ) .

Las' ca paguba ti-o " repereaza " dom' Mitica , tu sa fii fericit . :sad::) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

 

vroiam sa va intreb si eu legat de oferta de la plus500 cu cei 50 ron, a reusit cineva sa retraga de la ei? eu m-am tot jucat pe la ei si am reusit sa indeplinesc conditiile bonusului cu cele 60 pct. a depus cineva la ei, sunt seriosi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca nu este stabilita data , va puteti inregistra :

 

http://www.axisodl.c...de=FTCFinalWeek

 

AxisODL găzduieşte un concurs de tranzacţionare............... Concursul va dura din 15/3/10 la 15/5/10. Toţi participanţii trebuie să fie înregistrati la 11/3/10.

Lucreaza cam de mult baietii nu stiu daca accepta parteneri noi .

Editat de merlyn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.