Sari la conținut

Undele Elliott - analiza si trade


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 990
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

  • 5 săptămâni mai târziu...

Salutare la toti forexistii.

Sunt nou aici pe forum cit si pe piata forex, la moment folosesc un cont Demo de la Admiral Market, cu ceva luni in urma am inceput sa ma interesez si eu de aceasta Piata solida, am inceput cu notiuni generale si acum de 3 zile citesc o cartulie cu valurile Elliot Wave, am inceput sa fac si practica pe MT4. Mai jos postez o imagine cu ceia ce am facut azi, rog cine cunoaste sa ma corecteze fiindca nu sunt sigur daca am facut corect ceia ce este pe imagine.

Va Multumesc!!!

http://uploadimage.ro/images/04623663880592471958.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Kashak ,

 

Daca tot doresti sa fii corectat , iar pana acum nu a facut-o altcineva , voi incerca eu ( desi nu sunt un bun cunoscator ) , insa sa zicem , am un pic mai multa experienta decat tine . Sa discutam de la 5 , in sus : [a] , , [c] - nu pot forma [1] , iar [2] si [4] sunt intermediare , apartin canalului de trend format inca de la .Voi atasa o posibila interpretare marca proprie , care in principiu respecta anumite reguli , dar mai mult ca sigur exista si alte variante .

Sper ca am fost de ajutor si nu te-am incurcat mai mult .

Spor la pipsi !

post-3630-0-24296300-1318584829_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.