Sari la conținut

Tranzactionam de pe mobil


Postări Recomandate

  • 1 lună mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Salutare la toti! Rog sa ma ajutati cu o intrebare ce ma framinta de cand am inceput sa tranzactionez pe demo de vreo 3 luni: Sunt in mare parte la serviciu si computerul este restrictionat in privinta instalarii de orice software. M-am gindit la utilizarea Iphone sau PDA, dar dupa cate m-am informat aceste ofera putine posibilitati. Poate cineva deja a tranzactionat sau macar a facut mai multe cercetari in privinta aceasta, va rog sa ma ajutati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Banuiesc ca te referi la un broker cu platforma MT4. Poti sa-ti faci un cont demo la https://www.fxpro.com/ si in timpul zilei iti urmaresti pozitiile pe platforma web.

Sau incearca http://www.mojopac.com/; ideea e sa instalezi mt4 pe un stick iar calcu de la birou va rula programul de pe stick.

Eu asa as incerca.

 

Mult succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FxPro iPhone Trader

FxPro MT4 Mobile

FxPro MT4 Smartphone

 

Nu am avut niciodata MT pe Telefon/Smartphone/iPhone dar se pare ca brokerii au aplicatii pentru terminalele mobile.In mod sigur trebuie sa mearga.E pe alese.

 

Later:

Vad ca la iPhone e 'Available soon and free from iTunes and App Store'

Editat de Mangusta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru link-uri. Ideea este ca toata informatia asta, cu mici exceptii o cunosc, ca am facut un mic research pe net. Vroiam sa stiu daca cineva a incercat asa ceva, sa vedem care sunt problemele de tranzactioanare. Ca eu vreau sa procur, insa nu stiu ce sa aleg, ca sa pot tranzactiona.

Multi brokeri au diferite optiuni, insa cand sa instalezi, iti dai seama ca nu accepta sistemele Android, Symbian, ci doar Windows mobile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.