Sari la conținut

Tranzactionam de pe mobil


Postări Recomandate

foarte interesanta strategia ta. eu chiar sunt interesat de acest aspect. poti sa imi dai ceva detalii ?. Eu stau cam prost cu engleza

 

 

La multi ani !

 

Si tot ce iti doresti pe acest an

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

@ sian, este adevarat k pe un pda, poti avea dor un singur chart la un moment dat??? Si mai a o rugaminte, dak poti , posteaza te rog niste imagini cam cum ar arata mt4 pe mobile :) ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Apropo de mobil: si eu mai urmaresc cateodata pe mobil, dar in afara unor "volume" (care sincer sa fiu nu prea stiu daca este acelasi lucru cu volumele de mt4 de pe PC!) nu prea am nimic. Poti trasa linii de trend, orizontale, verticale sau fibo, dar nu are nici un oscilator, de exemplu.

Tu ai alta aplicatie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, deci este una si aceeasi. Eu am testat una de la FxCompany si una de la Interbank. Acelasi MT4 cu alta sigla. Totusi, chiar reusesti sa faci trade doar pe baza price action-ului, fara nici un indicator? Esti tare, omu'!

 

Metatrader mobile pentru windows mobile profesional are si grafice si indicatori, inclusiv cei ai lui Bill Williams.

 

Am atasat niste imagini gasite pe google

post-2415-126928934848_thumb.jpg

post-2415-126928935845_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@disident asa cum ziceam aproape toti brokerii cu mt4 ofera si versiunea de mobil gratuit, dar codata pe serverele proprii.

interbank fx, alpari, fxcm, fxpro si multi altii au pe site-urile proprii versiunea pentru pocket pc / pda

 

daca vrei sa incerci versiunea universala, adica necodata pe nici un server, uite aici:

 

MetaTrader 4 Mobile Trading / MetaQuotes Software Corp.

 

dar o poti folosi 7 zile dupa care poti sa cumperi liceenta cu cateva zeci de dolari

Editat de sian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.