Sari la conținut

Undele Elliott - analiza si trade


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 990
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Ok, este interesant ce am vazut si citit aici dar inca nu am primit raspuns la intrebarile mele.

Va rog mult sa-mi permiteti sa pun alte intrebari.

Cum jucati la faza la care se afla acum pretul pe EURUSD? Intrati la vanzare? Intrati la cumparare ? Asteptati ca pretul sa ajunga pe alt nivel?

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@miliardar

http://www.elliottwa...lliott Wave.pdf

aici avem un marerial in format pdf tradus de Mihai Lupu referitor la neuwave (Glenn Neely) .

te ajuta sigur.!

Succes!,

 

@miliardar

http://www.elliottwa...lliott Wave.pdf

aici avem un marerial in format pdf tradus de Mihai Lupu referitor la neuwave (Glenn Neely) .

te ajuta sigur.!

Succes!,

 

multumesc! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zen ,

Ai putina rabdare . Va fi Vanzare pentru mine . Asteapta confirmarea pentru zig-zag Truncat .

 

si parerea mea este aceeasi, inca nu s-a terminat valul c, dupa ce se termina poate fi initiata o tranzactie de short. Asteptam sa vedem ce zice wolf.

Probabil valul c va fi un polival. Nu ma pricep bine la ewa dar imi dau si eu cu parerea.

 

Succes,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ZEN

Salut,

acum pe eur\usd este destul de periculos de tranzactionat , din punct de vedere NEOWAVES daca ne referim la o intrare ,, de urgenta ,,

aceasta theorie nu poate fi tranzactionata oricand , doar atunci cand este clar un pattern si el respecta toate regulile.

din punctul meu de vedere se formeaza un nou val de grad superior dupa cum am spus un posibil dublu flat , care trebuie mai intai sa devina clar si apoi se poate initia o tranzactie .

multi o sa spuna ca nu au rabdare si timp , dar asta este primordial , mai ales ca acum piata este intr-un punct decizional pe termen scurt si mediu este extrem de volatila.

ASTEPTAM! RABDARE !

Succes!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ZEN

Salut,

acum pe eur\usd este destul de periculos de tranzactionat , din punct de vedere NEOWAVES daca ne referim la o intrare ,, de urgenta ,,

aceasta theorie nu poate fi tranzactionata oricand , doar atunci cand este clar un pattern si el respecta toate regulile.

din punctul meu de vedere se formeaza un nou val de grad superior dupa cum am spus un posibil dublu flat , care trebuie mai intai sa devina clar si apoi se poate initia o tranzactie .

multi o sa spuna ca nu au rabdare si timp , dar asta este primordial , mai ales ca acum piata este intr-un punct decizional pe termen scurt si mediu este extrem de volatila.

ASTEPTAM! RABDARE !

Succes!!!

 

Multumesc! Asta este raspunsul pe care-l asteptam. Deci, asteptam ca pretul sa dezvolte un patern clar care sa ne dea un semn clar de a intra la tranzactionare.

Mult succes si voua si toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.